روش های همکاری با تاتسو شارژ ریسلر و نحوه فعالیت

دامین اصلی

Domain.Com

این روش برای کسانی که قصد راه اندازی یک فروشگاه شارژ و پرداخت قبوض با نام و عنوان کاملا تجاری را دارند ، مناسب میباشد. در این روش همه مراحل فروشگاه ، در آدرس اختصاصی شما انجام میگیرد و نماینده علاوه بر امکانات پایه فروشگاه ، میتواند از سایر امکانات از قبیل ربات تلگرام فروش شارژ ، اپلیکیشن فروش شارژ ، افزونه وردپرس شارژ و شناسه API فروشگاه استفاده کرده و اقدام به فعالیت نماید.

زیردامنه (سابدامین)

Sharj.Domain.com

این روش مناسب افرادی است که قصد دارند برای وبسایت خود ، یک فروشگاه شارژ مستقل و اختصاصی ایجاد نمایند. بدین صورت که فعالیت وبسایت اصلی خود را در دامنه ای مثل Site.Com انجام داده و فروشگاه شارژ و پرداخت قبوض را در زیردامنه ای از دامنه اصلی مانند sharj.Site.Com انجام دهند. شایان ذکر است در این نوع روش همکاری نیز همه امکانات پایه و سایر امکانات نیز میسّر گردیده است

همکاری با لینک

YourName.Tatso.IR

این روش همکاری ، مناسب افرادی است که دامنه ندارند و از طرفی قصد فعالیت برای کسب درآمد تضمینی در اینترنت را دارند. همچنین این روش مناسب کسانی است که نمیخواهند هزینه ای اضافی برای خرید یک دامنه اختصاصی صرف کنند. در این روش همکاری نیز مانند روشهای قبلی ، نمایندگان میتوانند از همه امکانات پایه و اضافی فروشگاه بهره مند گردند و آمار فروش خود را در پنل مشاهده کنند

افزونه وردپرس شارژ

WordPress Widget

این روش نیز برای کسانی در نظر گرفته شده است که برای برپایی وبسایت خود ، از وردپرس استفاده کرده اند. نمایندگان میتوانند با دانلود کردن این ویجت از پنل نمایندگی خود نسبت به فعالسازی افزونه اقدام کنند. این ویجت ، فقط شامل فروش کارت شارژ و شارژ مستقیم میباشد و سایر امکانات فروشگاه مانند پرداخت قبوض و... را شامل نمیشود. پورسانت ویجت نیز طبق جدول تعرفه میباشد.

تاتسو شارژ ریسلر | زیرساخت ارایه نمایندگی اختصاصی فروشگاه کارت شارژ و شارژ مستقیم و پرداخت قبوض خدماتی

تاتسو شارژ ریسلر

در فروشگاه اختصاصی خودتان ، شارژ بفروشید ، قبوض خدماتی را پرداخت کنید و پورسانت دریافت کنید


یکی از زمینه های کسب درآمد در وب ، فروش شارژ موبایل است. اما از آنجا که راه اندازی فروشگاه شارژ نیاز به دانش فنی دارد و همچنین جهت ذخیره کارت شارژ سرمایه اولیه نیاز است، بسیاری از این افراد نمی توانند برای سایت یا وبلاگ خود فروشگاه شارژ راه اندازی نمایند و از این درآمد بی نصیب می مانند. تاتسو شارژ ریسلر، اکنون برای این دسته از مدیران وب زمینه ای را فراهم نموده است تا بدون نیاز به دانش فنی و همچنین بدون صرف هزینه اولیه بتوانند فروشگاه شارژ خود را راه اندازی نمایند.

تاتسو شارژ ریسلر | سیستم همکاری در فروش شارژ و پرداخت قبوض


آذربایجانشرقی - گوگان - کمربندی شمالی - مجتمع نگین - تاتسو هاستینگ

شماره تماس مستقیم : 04134520804

پیامک و تلگرام : 09210956672

ایمیل پشتیبانی: Info [at] tatso.ir