سرور اختصاصی گرافیک دار GPU >> مشاهده پلانهای سرور اختصاصی GPU گرافیکی

ثبت دامنه ارزان

با ثبت یک دامنه بین المللی، کسب و کار خودتان را شروع کنید

کاربران گرامی، لطفا پس از جستجوی دامنه مدنظر خودتان و ادامه روند سفارش ثبت دامنه ارزان، در مرحله آخر با اعمال کردن کد تخفیف 90درصدی برای ثبت دامنه، فاکتور شما اصلاح می گردد.

در نظر داشته باشید دامنه های پریمیوم Premium (دامنه های چند حرفی خاص) از این فروش ویژه استثناء بوده و تایید نخواهند شد. دامنه های پریمیوم به نرخ عادی ثبت میشوند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، با پشتیبانی تاتسو در ارتباط باشید.


  • کد تخفیف 90 درصدی : free-domain

  • ثبت آنی دامنه ارزان بین المللی با قابلیت تمدید در تاتسو سرور

ثبت دامنه بین المللی ارزان قیمت

ما در مجموعه تاتسو سرور، در حمایت از کسب و کارهای نو و انجام رسالت اجتماعی، بر این باور هستیم که دامنه و برند برازنده، شایسته هر بیزینس و کسب وکاری ست. از این رو این فرصت ویژه را فراهم آورده ایم تا تمام مشتریان عزیز، بتوانند دامنه مد نظر خودشان را با کمترین نرخ ممکن ثبت نمایند.
شایان ذکر است مالکیت دامنه تماما در اختیار کاربر ثبت کننده خواهد بود و این دامنه ها هیچ تفاوتی با سایر دامنه هایی که خریداری میشوند، ندارد. صرفا این آفر ویژه "ثبت دامنه ارزان قیمت" از طرف مجموعه تاتسو سرور به مدت و تعداد محدود در حمایت از کسب وکارها صورت گرفته است.
در هر مرحله از ثبت دامنه رایگان، سوال یا مشکلی داشتید، در تماس با تیم پشتیبانی تاتسو سرور دریغ نفرمایید. ما آماده شنیدن صدای شما هستیم.

خرید دامنه رایگان

دیتاسنترهای تاتسو سرور

تمامی دیتاسنتر های طرف قرارداد با تاتسو از معتبرترین دیتاسنتر های جهان می باشند. دیتاسنتر هایی که از لحاظ کیفیت، سرعت و پایداری زبان زد عام می باشند. تاتسو، ارایه دهنده خدمات سرور مجازی و سرور اختصاصی از برترین دیتاسنترهای دنیا مانند آلمان، فنلاند، هلند، کانادا و... میباشد.

‘enamad’