سرور اختصاصی گرافیک دار GPU >> مشاهده پلانهای سرور اختصاصی GPU گرافیکی

تاتسو سرور

پیشرو در خدمات میزبانی

تاتسو سرور ارائه دهنده برتر خدمات میزبانی وب، سرور مجازی، سرور اختصاصی و دامنه

خدمات هاستینگ و میزبانی فضای وب تاتسو، از سال 1393 کار خود را با راه اندازی با كيفيت ترين سرورها در دیتاسنترهای معتبر دنیا، خدمات رسانی به هموطنان عزيز در حيطه ميزبانی وب و طراحی سایت را آغاز کرده است، اين گروه از ابتدای كار خويش، رضايتمندی مشتريان و ارائه خدمات هاستينگ با كيفيت عالی در سرورهای پر سرعت و قدرتمند و پشتيبانی همه جانبه از كاربران را سرلوحه كار خويش قرار داده است و در اين راه كوشيده است و به اميد خداوند منان، نهايت سعی خويش را برای رضايت هموطنان عزيز، به كار می بندد به طوری که حتی در ايام تعطيل رسمی نيز پاسخگوی سوالات و مشكلات كاربران عزيز می باشد.

دیتاسنترها

تمامی دیتاسنتر های طرف قرارداد با تاتسو از معتبرترین دیتاسنتر های جهان می باشند. دیتاسنتر هایی که از لحاظ کیفیت، سرعت و پایداری زبان زد عام می باشند. تاتسو، ارایه دهنده خدمات سرور مجازی و سرور اختصاصی از برترین دیتاسنترهای دنیا مانند آلمان، فنلاند، هلند، کانادا و... میباشد.

ضمانت تاتسو سرور

ارایه سرویس حرفه ای برای حرفه ای ها

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم تاتسو آماده ارایه پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز می باشد. پشتیبانی محصولات خود را به تیم مجرب ۹ نفره تاتسو در ۳ شیفت در ۲۴ ساعت بسپارید.

ضمانت بازگشت وجه

ارایه ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت نارضایتی. با ارایه این ضمانت قصد داریم تا رضایت صد درصدی شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪

ارایه گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪ در تمامی محصولات. جدا از کیفیت و سرعت بالای محصولات، پایداری و آپتایم، یکی دیگر از مزیت های مهم در تاتسو می باشد. وضعیت سرورها

‘enamad’