سرور اختصاصی گرافیک دار GPU >> مشاهده پلانهای سرور اختصاصی GPU گرافیکی

تاتسو سرور حریم خصوصی

پیشرو در ارائه خدمات میزبانی وب و سرور

تاتسو سرور ارائه دهنده برتر خدمات میزبانی وب، سرور مجازی، سرور اختصاصی و دامنه

مجموعه تاتسو با احترام کامل به حریم خصوصی مشتریان و بازدیدکنندگان متعهد به حفظ اطلاعات خصوصی آنها می باشد. این سیاست حفظ حریم خصوصی تمامی سایتهای متعلق به مجموعه تاتسو را در بر میگیرد.
ما اطلاعات خصوصی بازدیدکنندگان این سایت را به هیچ عنوان ذخیره نمی کنیم و فقط اطلاعات مورد نیاز مشتریان که در قسمت شرایط سرویسها به آن اشاره شد را حفظ می کنیم.
مجموعه تاتسو به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد را به اشتراک یا در اختیار دیگر شرکتها و یا طرف سوم قرار نمی دهد. این متن (سیاست حفظ حریم خصوصی) یک شرح کلی از شرایط و قواعد جمع آوری و استفاده اطلاعات از مشتریان و بازدیدکنندگان بر روی وب سایت ما می باشد.
ما می خواهیم که شما اطمینان داشته باشید و کاملا تمام جوانب استفاده یا عدم استفاده از اطلاعات مربوط به شما در سایت تاتسو را دریابید.
برای بازدیدکنندگان ما، وب سایت به گونه ای طراحی شده است که هیچگونه اطلاعاتی مربوط به آنها ذخیره نمیگردد شما می توانید به هر مرتبه که در نظر دارید از وبسایت تاتسو دیدن کنید بدون اینکه اطلاعات شناسایی یا شخصی خود را به ما منتقل کنید.
برای بالا بردن کیفیت سرویسها و اثر گذاری بیشتر فقط اطلاعات مشتریان در سیستم ثبت شده تا سیستم بتواند برای شناسایی مشتریان و تمیز دادن آنها از یکدیگر از آن استفاده کند.
ما به شما اطمینان میدهیم که این اطلاعات فقط در جهت پشتیبانی و اطلاع رسانی سرویسهای ارائه شده استفاده میگردد.
اطلاعات بانکی و کارتهای اعتباری و بانکی شما برای بالا بردن امنیت در مجموعه تاتسو ذخیره نمیگردد و تمام تعاملات بانکی شما بر روی سایتهای امن خود بانکها یا در دروازه های وابسته به این بانکها به صورت آنلاین انجام میگردد.
در صورت هرگونه تغیرات در سیاست حفظ حریم خصوصی مشتریان در جریان قرار خواهند گرفت. اگر سوال یا مطلب مهمی در نظر دارید مستقیما با ایمیل Info @ Tatso . iR و یا 6672 095 0921 تماس حاصل فرمایید تا بدون اتلاف وقت جوابگوی شما باشیم.

دیتاسنترهای تاتسو سرور

تمامی دیتاسنتر های طرف قرارداد با تاتسو از معتبرترین دیتاسنتر های جهان می باشند. دیتاسنتر هایی که از لحاظ کیفیت، سرعت و پایداری زبان زد عام می باشند. تاتسو، ارایه دهنده خدمات سرور مجازی و سرور اختصاصی از برترین دیتاسنترهای دنیا مانند آلمان، فنلاند، هلند، کانادا و... میباشد.

ضمانت تاتسو سرور

ارایه سرویس حرفه ای برای حرفه ای ها

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم تاتسو آماده ارایه پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز می باشد. پشتیبانی محصولات خود را به تیم مجرب ۹ نفره تاتسو در ۳ شیفت در ۲۴ ساعت بسپارید.

ضمانت بازگشت وجه

ارایه ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت نارضایتی. با ارایه این ضمانت قصد داریم تا رضایت صد درصدی شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪

ارایه گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪ در تمامی محصولات. جدا از کیفیت و سرعت بالای محصولات، پایداری و آپتایم، یکی دیگر از مزیت های مهم در تاتسو می باشد. وضعیت سرورها

‘enamad’